Byrå IKEA 1960-tal

Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal
Byrå IKEA 1960-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, "Tore", Gillis Lundgren, Ikea, 1960-tal, med 8 lådor, svart- och vitlackerad, höjd ca 136, 40x50 cm

Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, repor, märken, ställvis färgbortfall

849214

2020-12-09