Pendellampor

Pendellampor
Pendellampor
Pendellampor
Pendellampor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPPOR, 1-par, funkis, 1900-talets första hälft, stomme i vitmetall, klotformade kupor av vitt glas, höjd ca 37 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

849220

2020-12-08