Edition Noël Porsche Design P6000 Armbandsur

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PORSCHE DESIGN, P6000, armbandsur, 2010-tal, automatiskt urverk, titan, safirglas, datum, kronograf med minut och timräknare, krona märkt PD, rem i gummi med fjärilsformat viklås i original ref 6612, ref nr. 6612.10/2, serie nr. 211.965, kaliber ETA 2894-2, diam ca 42 mm, cert daterat 2010, manualer, tag, box med inredning samt box i original medföljer

Mcyket fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
Boxens inredning med kraftigt slitage/ bortfall.

849226

2020-12-13