Porslinsfigurer katter

Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter
Porslinsfigurer katter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORSLINSFIGURER, 2 st, i form av katter, Italien, 1900-talets senare hälft, höjd ca 50x34 cm

Smärre bruksspår, nagg på en tass

849238

2020-12-03