Bordslampa EWÅ

Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, metall, EWÅ Värnamo, höjd ca 27 cm

Kuntoraportti

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

849253

Päivämäärä:

2020-12-08