Bordslampa EWÅ
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, metall, EWÅ Värnamo, höjd ca 27 cm
Kuntoraportti
Slitage, SAV garanterar ej funktionen
849253
Päivämäärä:
2020-12-08