Bokhylla/sideboard funkis
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA/SIDEBOARD, 1930/40-tal, fanerat i björk, flyttbara hyllplan, skåp med 1 st fast hyllplan invändigt , höjd ca 75 cm, 160x27cm
Kuntoraportti
Slitage, ena kortsidan med mindre fanérskada upptill, bakstycke med upptaget hål
849264
Päivämäärä:
2020-12-08