Bokhylla/sideboard funkis

Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis
Bokhylla/sideboard funkis

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA/SIDEBOARD, 1930/40-tal, fanerat i björk, flyttbara hyllplan, skåp med 1 st fast hyllplan invändigt , höjd ca 75 cm, 160x27cm

Kuntoraportti

Slitage, ena kortsidan med mindre fanérskada upptill, bakstycke med upptaget hål

849264

Päivämäärä:

2020-12-08