Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, PUNSCHKOPPAR, 6 st., silver, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, höjd 24-8 cm, punschkoppar med hamrad yta, höjd ca 5,5 cm, total vikt ca 1321 g

Bruksspår, ställvis slitage och repor

849266

2020-12-08