Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BARSTOLAR, 2 st, modell K65, Artek, 1960/70-tal, skiktlimmad björk, sitthöjd 60 cm, bredd 33 cm, djup 38 cm, totalhöjd 72 cm.
Åldersrelaterat slitage och märken
849293
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här