Alvar Aalto, bänk, modell 153A

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO BÄNK, modell 153A, Artek 1900-talets slut, lackad björk, längd 112 cm, bredd 40 cm, höjd 44 cm

Åldersrelaterat slitage och märken

849294

2020-12-04