Alain Le Yaouanc färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALAIN LE YAOUNC, (Frankrike, född 1940), kubistisk komposition, signerad, numrerad 69/75, färglitografi, bildmått ca 57x38 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad , sprucket glas

849313

2020-12-08