Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALAIN LE YAOUNC, (Frankrike, född 1940), kubistisk komposition, signerad, numrerad 69/75, färglitografi, bildmått ca 57x38 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad , sprucket glas
849313
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här