Slagbord
2020-12-11
849326
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, furu, 1900-talets slut, höjd ca 75, nedfällt ca 120x28, utfällt ca 120x144 cm
Bruksslitage