Maria Boczewska oljemålning

Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Sydländskt landskapsmotiv med fruktodling, signerad M Boczewska, olja på duk, 22x27 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

849328

2020-12-06