Tandläkarskåp

Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANDLÄKARSKÅP, 1940/50-tal, 8 lådor, luckor med bakomliggande hyllplan i glas, stomme i trä, bemålat, spegelglas i undre delen, höjd ca 168 samt 113x45 cm

Sannolik kompletterat med skivan ovanpå, en delnyckelbrickor saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

849333

2020-12-11