CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971):(12) Kafka, komplett portfölj med tolv litografier, varav 11 signerade och numrerade Reuterswärd, 79/100, bladstorlek 63x49 cm

Lösa blad, första bladet med slitage +

849335

2020-12-11