CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971):(12) Kafka, komplett portfölj med tolv litografier, varav 11 signerade och numrerade Reuterswärd, 79/100, bladstorlek 63x49 cm
Lösa blad, första bladet med slitage +
849335
2020-12-11