Oljemålning flicka med soldat

Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat
Oljemålning flicka med soldat

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, olja på duk, flicka med soldat, osignerad, 135x100 cm

Duk märkt London, krackeleringar

849336

2020-12-03