JONAS BOHLIN - Kabin numrerad 8/10 EA
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS BOHLIN, "Kabin", hylla,,1987 för Arkitektförbundets Stipendiefond, hylla av ask, omsluten av hölje av konstläderpapp, signerat J Bohlin EA 8/10, höjd på hyllan ca 82, total höjd ca 94 cm
Smärre slitage
849339
2020-12-12