JONAS BOHLIN - Kabin numrerad 8/10 EA

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Kabin", hylla,,1987 för Arkitektförbundets Stipendiefond, hylla av ask, omsluten av hölje av konstläderpapp, signerat J Bohlin EA 8/10, höjd på hyllan ca 82, total höjd ca 94 cm

Smärre slitage

849339

2020-12-12