Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
JONAS BOHLIN, "Cell", skåp, grålackerat, ca 75x75, djup 35, på trämedar höjd 80 cm
Bruksslitage med repor och färgbortfall, ställvist kraftigt
849348
2020-12-12