Soffa Svenskt Tenn

Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn
Soffa Svenskt Tenn

Klubbat för:

30 000 SEK

15 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädsel i GP & J Bakers "Lotus", böjd form, höjd längd 200 cm

Klädsel med slitage o skador

849361

2020-12-03