Klubbat för:
30 000 SEK
15 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädsel i GP & J Bakers "Lotus", böjd form, höjd längd 200 cm
Klädsel med slitage o skador
849361
2020-12-03