Johan Jansson oljemålning

Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN JANSSON (aktiv omkring år 1900): Vinterlandskap, olja på duk, signerad, 69 x 98 cm.

Smärre fläckar.

849395

2020-12-12