Matbord i teak Johannes Andersen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, matbord i teak, 1 utdragsskivor, tillverkat av Uldum Möbelfabrik, Danmark, 1960-talet, höjd ca 73 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 170-240 cm

Bruksslitage, mindre repor och nyansskillnader

849401

2020-12-03