Jaques Soisson färgserigrafier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAQUES SOISSON (1975-2012): (5) "Songe Galère", "Roule Galère", "Vogue Galère", "Buse Galère", "Griffe Galère", färgserigrafier,samtliga ramade, signerade Soisson 75, numrerade 149/150, motivmått ca 78x58 cm

en tavla saknar glas

849413

2020-12-09