Bordslampa tillskriven Elis Bergh

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS BERGH (1881-1954), tillskriven, bordslampa, C G Hallberg, Stockholm 1920/30-tal, fot av nysilver, höjd ca 60 cm

mindre repor på fot, skärm medföljer

849427

2020-12-05