Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUMSAVDELARE, 1950-tal, sarg i bok, klädda sidor i sjögräs, höjd ca 145 cm, djup ca118 cm
slitage samt repor
849431
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här