Rumsavdelare 1950-tal

Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal
Rumsavdelare 1950-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUMSAVDELARE, 1950-tal, sarg i bok, klädda sidor i sjögräs, höjd ca 145 cm, djup ca118 cm

slitage samt repor

849431

2020-12-08