Per Lütken Holmegaard

Per Lütken Holmegaard
Per Lütken Holmegaard
Per Lütken Holmegaard
Per Lütken Holmegaard
Per Lütken Holmegaard
Per Lütken Holmegaard

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PER LÜTKEN, Holmegaard, vas / ljuslykta, turkostonat glas, signerad, numrerad 18349, diameter 14 cm, höjd 13,5 cm,

Enstaka repor på undersida, framstår i övrigt i gott skick

849447

2020-12-13