CARL MALMSTEN
Vollendet
2020-12-08
849454
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, tillskriven, omkring mitten av 1900-talet, grönfärgad textilklädsel, sitthöjd ca 45
Bruksslitage, mindre hål vid klädsel,