Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, tillskriven, omkring mitten av 1900-talet, grönfärgad textilklädsel, sitthöjd ca 45
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre hål vid klädsel,
849454
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner