CARL MALMSTEN

CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN
CARL MALMSTEN

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, tillskriven, omkring mitten av 1900-talet, grönfärgad textilklädsel, sitthöjd ca 45

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, mindre hål vid klädsel,

849454

2020-12-08