Soffbord rokokostil

Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, rokokostil, bemålat, höjd ca 56 cm, 122x75 cm

Bruksslitage

849457

2020-12-08