Nils Jonsson sideboard Arild

Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild
Nils Jonsson sideboard Arild

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, ekfanér, skjutdörrar vid sidor samt centralt med 4 lådor, höjd ca 78, 191x45 cm

Bruksslitage

849475

2020-12-03