MATGRUPP
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålat, 4 stolar samt 1 matbord med två illäggsskivor, höjd ca 73, diameter 114, två illäggsskivorna á 55 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
849491
Päivämäärä:
2020-12-08