MATGRUPP

MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP
MATGRUPP

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålat, 4 stolar samt 1 matbord med två illäggsskivor, höjd ca 73, diameter 114, två illäggsskivorna á 55 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

849491

Päivämäärä:

2020-12-08