Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Fiskar", signerad och daterad T.R -63. olja på duk, 58x67 cm

849495

2020-12-04