Hörnskåp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1700-tal, 2 fasta hyllplan, med senare hylldel under, senare bemålning i rött och med stiliserade blommor, nyckel finns, total höjd ca 192, största bredd 65, djup 46 cm
Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
849521
2020-12-08