Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, 2 fasta hyllplan, med senare hylldel under, senare bemålning i rött och med stiliserade blommor, nyckel finns, total höjd ca 192, största bredd 65, djup 46 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

849521

2020-12-08