Klaffbord jugend

Klaffbord jugend
Klaffbord jugend
Klaffbord jugend
Klaffbord jugend
Klaffbord jugend
Klaffbord jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med klaffar, 1900-talets början, jugend, med hyllplan, vitmålad, höjd 76, 55x50, utfälld 85 cm

Sprickor och skador, senare bemålad

849523

2020-12-03