Skrivbordsstol ek

Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets mitt, stomme av ek, klädsel i ljust skinn, tippbar, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

849546

2020-12-08