Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst Storskärgård", signerad roland S, färglitografi, bildmått 36x54 cm

Lös i ram

849550

2020-12-04