Tevagn

Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEVAGN / SERVERINGSVAGN, 1900-tal, fanérad i mahogny, höjd ca 75, 93x50, utfälld 93x82 cm

Fanérskador, solblekt, hjultrissa med torkat gummi

849582

2020-12-08