Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 167/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 84x59 cm, oramad
849597
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här