Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Gerda Lundequist", signerad, etsning, bildmått 19,5x14,5 cm
LITTERATUR:
Asplund 226, Hjert&Hjert 147, ZG 226
Gulnad
849598
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här