Erik Reimhult skulptur

Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur
Erik Reimhult skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK EMANUEL REIMHULT (1915-1999): Skulptur i form av myskoxe, skuren i trä, signerad samt daterad 88, höjd ca 38, längd ca 43 cm

Slitage

849614

2020-12-08