Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK EMANUEL REIMHULT (1915-1999): Skulptur i form av myskoxe, skuren i trä, signerad samt daterad 88, höjd ca 38, längd ca 43 cm
Slitage
849614
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här