Jonas Lindkvis oljemålning

Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Landskap med hus, signerad och daterad Jonas Lindkvist -17, olja på pannå, ca 27x36 cm

849615

2020-12-04