Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL samt BORDSDEKORATIONER, 3 dlr, 1900-tal, bronserad zink samt marmor, uppsats med skulptur efter Francois Moreau, höjd ink uppsats ca 60 cm, urnorna ca 36 c

Senare kompletterad, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, sprickor i dekorelement samt omfattande slitage

849616

2020-12-08