Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Saga", skrivbordsstol, stoppad sits och rygg, svart läderklädsel, kromad centalfot på hjul, höj- och sänkbar
Brukslitage, smärre ytskador
849619
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här