Föremål i silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖREMÅL (20) i silver, bestick, druvtång samt dosa, 1800 och 1900-tal, svenska kontrollstämplar, största mått ca 22, vikt ca 548 g
En tårstspade av, nagg, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
849621
2020-12-08