Föremål i silver

Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖREMÅL (20) i silver, bestick, druvtång samt dosa, 1800 och 1900-tal, svenska kontrollstämplar, största mått ca 22, vikt ca 548 g

En tårstspade av, nagg, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

849621

2020-12-08