Bord Englesson

Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson
Bord Englesson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, 1900-talets senare hälft, Englesson, ej märkt, höjd ca 60 cm, 60x80 cm

Bruksslitage, ovansidan med anlupen metall

849626

2020-12-08