Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FIGURIN, Kina i form av tempelhund, avsedd som tyngd för rullmålningar, förgylld brons, höjd ca 3,5, längd 6,5 cm

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

Kuntoraportti

Slitage

849634

Päivämäärä:

2020-12-12