Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELIX HATZ (1904-2000), komposition med hus, signerad Hatz daterad -48, olja på duk, ca 46 x 60 cm

Smärre slitage

849654

2020-12-15