Taklampa Carl Fagerlund Orrefors
2020-12-16
849659
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, glas och mässing, höjd ca 35 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, ett nagg på insida