Spegel 1940-tal

Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1940-tal, Swedish Modern, fasettslipat glas, ca 70x60 cm

nagg och skador i folieringen

849675

2020-12-09